Oficialna strona serwera Dwa Światy

Opis forum


#1 2008-07-22 21:18:22

DM_Spell

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 4
Punktów :   

Regulamin Serwera

...:::Regulamin Serwera:::...

1. Nie dozwolone jest robienie w/w po śmierci, karane jest to zabraniem poziomu, odebraniem sztuk złota, a jeśli osoba nadal tego nie przestrzega, ban na serwerze.

2. Proszę odgrywać na wszystkich obszarach gry! Jeżeli zauważymy, iż gracze nie odgrywają, będzie jak najbardziej stosowna kara, zabranie PD lub w skrajnych przypadkach Ban.

3. Zakazane kanały to drużyna i krzyk.

4. Zakazane jest używanie języka współczesnego (np. joł, elo, siema itd.) jak i emotikonów (np. , , xD itd.), zamiast tego wyrażać uczucia postaci w odgrywaniu, np. *uśmiechnął się szeroko* itd.

5. Zabijanie graczy i NPC bez fabularnego powodu jest poważnie karane. Nie ma wymówek "Bo jestem zły" itd. Zakazane jest również ciągłe okradanie innych. Można to robić co najmniej raz na 10 minut.

6. Nie ma próśb na kanale MG "Mogę być MG? Dostanę kasę i lvl? Mogę coś u ciebie kupić, bo w sklepie nie ma?". Jeżeli nie ma w sklepie, to nie przeszkadzaj akurat nam. Może jesteś za słaby na przedmioty lepsze niż te, które aktualnie nosisz? Na module jest kilka sklepów, wystarczy poszukać. A inne przedmioty można równie dobrze dostać w queście. Co do "mogę być MG?", jeśli nie szukamy nowych MGów, nie przyjmujemy nikogo! My wiemy, kiedy zrobić wybory. Jeżeli ktoś będzie zadawał takie pytania dla "jaj", kara go również nie ominie. Nawet nie wiecie, jak to wkurza.

Proszę o przestrzeganie regulaminu.
by By Veryus

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geografia1991ug.pun.pl www.yellington.pun.pl www.real-craft.pun.pl www.forumrs.pun.pl www.vogelsang.pun.pl